X
تبلیغات
رایتل
X بستن تبلیغات
خواندن مغز آدمها - چگونه
جواب سوالات خود را اینجا پیدا کنید
خواندن مغز آدمها
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 21:43 | نوشته ‌شده به دست ایمان

پزشکان و محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا در نتایج آخرین تحقیقاتشان دریافته اند که در آستانه دستیابی به توانایی شنیدن گفت و گوهایی هستند که تنها در مغز شما می گذرد ؛یعنی وقتی شما در ذهنتان چیزی را مرور می کنید ، دیگران می توانند متوجه شوند که دقیقا در آن لحظه چه چیزی در ذهن شما می گذرد و حرف دلتان با زبانتان چقدر یکی است . ما هم خیال کردیم این فنا وری پزشکی به شکل پیچیده ای در اختیارمان قرار گرفته و آن را در چند جای مختلف امتحان کردیم .

در خانه :

ذهن زن رو به همسرش : تو فکر کردی من نمی فهمم واسه چی قرار گذاشتی با هم بریم رستوران اون حلقه بدلیه رو به اسم طلا بهم قالب کردی ؟ خیال کردی اگه من یه سفر به سواحل خلیج فارس ازت بخوام ، می تونی با یه شام مختصر و یه انگشتر و چهار تا جمله عاشقانه خامم کنی ؟ خیال کردی من ( .......)ام ؟ ضمنا برو به اون آبجی خانوم و مامان جونت هم بگو .......(ادامه این مکالمه به دلیل معذوریت اخلاقی و کشیدن کار به جاهای باریک امکان پذیر نیست ) .

در اداره :

ذهن ارباب رجوع رو به منشی رئیس: خانوم واسه من فیلم بازی نکن ، برو به آقای رئیس ... بگو وقتی به منشی ات می سپری به ارباب رجوع بگه آقای رئیس توی جلسه است و می ری توی اتاقت پلی استیشن بازی می کنی ، به این هم فکر کن که ممکنه یکی پیدا شه بتونه با فناوری جدید محققا فکرت رو بخونه . اگه کمه بهش بگو دسته بازی رو برعکس گرفته که همه اش به جای شوت ، پاس می ده توی فیفا 2017 .


چاپ این مطلب: کلیک کنید

(0 لایک)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.